Správce areálu - D8 Klecany

Do dynamicky se rozvíjející společnosti hledáme kolegu, který se chce stát součástí přední české firmy poskytující služby správy a údržby budov.

Náplň práce:

Správa a odpovědnost za svěřený úsek areálu včetně koordinace dodavatelů, zajištění servisu, kontroly a provádění zkoušek strojů a zařízení. Zajištění provozuschopnosti technického zařízení budov (VZT jednotka, klimatizační jednotka, plynových a elektrických kotlů na vytápění, dieselagregátů, střešních světlíků, odpadového hospodářství apod.).
Provádění drobných údržbových oprav, schopnost identifikace technické závady na zařízení.
Administrativní agenda – vedení pracovních přehledů a evidencí činností, vedení provozní dokumentace technologických zařízení.

Požadujeme:

• SŠ, SOU s výučním listem v technickém oboru,
• praxe minimálně 5 let v technické oblasti (správa budov, stavebnictví apod.),
• osvědčení par. 50 odborná způsobilost pracovníků v elektrotechnice (není podmínkou),
• ŘP skupiny B, další skupiny výhodou,
• trestní bezúhonnost,
• dobrá úroveň komunikačních a vyjednávacích schopností,
• znalost práce v MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
• spolehlivost, pečlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

• Práce na HPP,
• flexibilní a příjemné pracovní prostředí v Praze a okolí,
• práce v příjemném kolektivu, ve kterém klademe důraz na profesionalitu a dobré pracovní vztahy,
• firemní benefity (služební telefon, odborná školení ke zvýšení kvalifikace),
• možnost podílet se na rozvoji společnosti,
• v případě odpovídajících schopností a pracovních výsledků možnost profesního růstu v souladu s růstem společnosti,
• adekvátní finanční ohodnocení.

V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail: novakova@awigo.cz

(Maximální velikost souboru je 2 MB)

HAVARIJNÍ DISPEČINK

pouze pro smluvní klienty