Kompletní přestavba vrátnice pro P3 D8


Únor 3, 2020

Pro našeho klienta P3 Logistic Parks jsme na podzim roku 2019 realizovali rekonstrukci hlavní vrátnice parku P3 Prague D8 ve Zdibech. Důvodem rekonstrukce byl nevyhovující stav budovy z technicko-provozního i vzhledového hlediska.

Při realizaci jsme přistoupili ke zcela zásadním změnám vnitřní dispozice vrátnice tak, aby vyhovovala provozu ostrahy, správy budovy, která zde má zázemí, i samozřejmě majitele, tj. P3 Logistic Parks, který zde má reprezentativní kancelář pro Property Managera. Vrátnice má celkovou rozlohu 286 m2 a rekonstrukce se dotkla všech prostor včetně ordinace závodního lékaře, která také prošla základními úpravami.

Zásadní změnou bylo snížení počtu vstupních dveří a vytvoření jednoho hlavního vchodu. Díky tomu bylo možné využít prostor u bývalých dveří, kde vznikla nová šatna – zázemí pro ostrahu. U druhého bývalého vstupu pak byla vybudovaná nová kancelář. Vznikla i nová kuchyňka s důstojným zázemím pro personál. Stavebně došlo také k rozšíření kanceláře správy budovy, upravil se prostor stávající serverovny a místnosti ostrahy. Revitalizací prošlo také sociální zařízení a nově se instalovala klimatizace, která dosud v prostorách vrátnice chyběla. Změny se dotkly také osvětlení – světla ve společných prostorách se spínají na pohybové čidlo a venkovní osvětlení je řízeno soumrakovým čidlem.

Komplexní rekonstrukce vrátnice probíhala za běžného provozu.

HAVARIJNÍ DISPEČINK

pouze pro smluvní klienty