HAVARIJNÍ DISPEČINK
Search
Close this search box.

Autodoprava

Zajišťujeme následující služby v oblasti autodopravy.

 • Přeprava kusových i celovozových zásilek
  Standardní vnitrostátní i mezinárodní přeprava zásilek prostřednictvím dodávkových a skříňových nákladních automobilů. Postaráme se o bezpečné a včasné doručení Vaší zásilky na místo určení. V případě potřeby sami obstaráme nejen technickou stránku nakládky a vykládky, ale i případné vyřízení formalit a dokumentů.
 • Expresní přeprava zásilek
  Zajistíme dodání Vaší zásilky na místo určení kdekoli v rámci České republiky do 24 hodin.
 • Pravidelná zásilková doprava
  Společnost AWIGO nabízí zajištění pravidelné zásilkové dopravy nastavené individuálně přesně podle přání zákazníka. Společně s klientem vytvoříme efektivní, ale také flexibilní plán jízd. Spolehlivě zabezpečíme například každodenní převoz zásilek mezi centrálou a pobočkou, pravidelné rozvozy zboží z výrobny na prodejny nebo opakované svozy výrobků od producentů k distributorovi.
 • Poštovní doprava
  Pro zákaznickou společnost zajistíme vnitropodnikovou přepravu poštovních zásilek tak, aby kompletně splňovala i ty nejvyšší nároky na přesnost a rychlost, které na ni budou kladeny.
 • Kurýrní služba
  Naše kurýrní vozy zajišťují rychlé a spolehlivé doručení Vašich drobných zásilek ve městech i mezi nimi.

Všichni řidiči jsou kmenovými zaměstnanci společnosti AWIGO a zkušenými profesionály, na které se můžete v každé situaci stoprocentně spolehnout. Díky systému GPS, kterým jsou naše vozy vybaveny, a lokalizačnímu softwaru našeho centrální dispečinku je Vaše zásilka vždy pod nepřetržitým dohledem.

Převzato. Doručeno.

Jsme Vaše podpůrné služby.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ